Эффективные решения от SiteProf

support.siteprof
developer.siteprof@yandex.ru
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
с 10:00 до 16:00 GMT+3
Мы в социальных сетях Все контакты
Товаров: 0
На сумму: 0.00 $
Перейти в корзину

Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту SEO - Search Engine Optimization, має на увазі оптимізацію сайту таким чином, щоб пошукові системи виводили його на перші позиції свого рейтингу.

Просування сайту SEO - Search Engine Optimization, має на увазі оптимізацію сайту таким чином, щоб пошукові системи виводили його на перші позиції свого рейтингу. Також ця сфера отримала обивательські назви наприклад - seo оптимізація, пошукове просування або розкручування сайту. Просування сайтів чому це необхідно?

Просування сайту в мережі інтернет передбачає проведення ряду операцій і подальшого постійного аналізу результатів. Крім того, що підвищується відвідуваність Вашого ресурсу, ми відстежуємо його конверсію, переходи користувачів, поведінкові чинники відвідувачів вебсайту на сторінках входу і виходу.

аудит сайта перед продвижением

Завдяки збору цих даних можна сформувати висновки і покращувати ресурс. У зв'язку з тим що Інтернет для людей став головним помічником у питаннях вибору товарів і послуг, то і основна велика частина комерції «перемістилася» туди з метою збільшити прибуток.

Просування сайтів грунтується на статистичних даних і обчисленні особливостей роботи алгоритму ранжирування пошукових систем, результатом служать дані про те, що 76% - 81% потенційних споживачів України знаходять цікаву для них інформацію на першій сторінці органічної пошукової видачі, точніше в ТОП-10.

Залежно від сфери діяльності підприємства - комерційна чи інформативна, відбувається вибір інструментів аналізу, оскільки необхідно працювати над отриманням різних результатів і досягненням інших цілей. Як правило, розкручування сайту в інтернеті починається з формування семантичного ядра, підбору ключових запитів, потім відштовхуючись від них формується загальна стратегія і ціна розкрутки сайту.

Залежно від того, чого саме наш замовник хоче досягти в результаті просування сайту коригується список ключових слів. Виходячи з такого принципу роботи нам завжди складно без попереднього аналізу відповісти якою буде ціна на розкрутку сайту.

На надання точної інформації впливають такі параметри як кількість запитів затверджених клієнтом і їх частотність, віку доменного імені, унікальності текстів, регіон по якому відбувається просування сайту - Одеса, Київ або вся Україна, а також багатьох інших факторів. SEO оптимізація і розкручування зачіпають всі області сайту

этапы продвижения сайта

Що означає частотність ключових запитів?

Спеціальні сервіси дозволяють дізнатися кількість разів яке ключовий запит був введений користувачам шукати Ваш товар або послугу в пошукових системах протягом місяця. Виходячи з тематики запити розділяють на: високочастотні, середньочастотні і низькочастотні. Варто відзначити важливий момент - якщо Ви припускаєте замовити розкрутку сайту вперше, то немає сенсу вибирати високочастотні ключові запити - віддайте перевагу середньочастотним і низькочастотним в перший час, використовуйте бюджет раціонально.

Ми не займаємося тільки закупівлею посилальної маси, оскільки це лише одна зі складових, яка може вивести Ваш сайт в ТОП 10. Наші оптимізатори виробляють грамотну закупівлю і постійно контролюють цей процес щодня. Завдяки чому посилальна маса нарощується поступово, завжди тільки тематична і якісна. Ми балансуємо закуповується посилальну масу і стежимо за нею, результатом цього стає довгостроковий ефект нашої роботи, який залишається з Вашим сайтом на тривалий інтервал часу. Якщо створення сайту відбулося зовсім недавно, то його розкрутка на перші позиції рейтингу пошукової видачі може виявитися скрутною. Пояснення цьому досить просте - пошукова система віддає перевагу більш «досвідченому» сайту, який шукають по одному і тому ж запиту. Але це не означає, що на просування стартапу потрібно витратити не зрозуміло скільки часу. Застосовуючи «прозорі» методи SEO оптимізації, можна досягти хорошого результату за розумні строки. Яким чином це працює? Наведемо наочний приклад. Ваша компанія працює в сфері туризму і знаходиться в певному місті, спеціалізується на відправці туристів до Єгипту. Люди, які вже користувалися Вашими послугами, без проблем знайдуть її за назвою. Завдання розкрутки сайту агентством полягає в досягненні по цих запитах ТОП 10 пошукової видачі саме Вашим ресурсом і збільшенні замовлень як наслідок. Що дає розкрутка сайту в пошукових системах До складу послуги просування сайтів в Україні також входить написання унікальних текстів, у разі потреби, і Ви не платите за це додатково. Навіть після закінчення роботи спрямованих на розкрутку сайту і його оптимізацію, результат залишиться з Вашим веб сайтом. Гарантоване збільшення в рази трафіку і конверсії. Розкрутка сайту агентством - це не контекстна реклама, у зв'язку з чим Вам немає необхідності постійно стежити за кількістю залишку грошей на акаунті. Ми допоможемо Вам зробити веб ресурс максимально цікавим для цільової аудиторії.

Гарантії професійності:

У процесі нашої з Вами співпраці, будьте впевнені в тому, що в обумовлений з менеджером час основна частина ключових запитів, а це більше 70% Вашого сайту вийде на перші позиції пошукової видачі. Підтвердженням даних слів послужать відгуки про нашу роботу наших клієнтів.

← Правильное создание заголовка – seo оптимизация сайта Контент для новых сайтов →

Новые продукты


Кросспостинг в соц.сети


подробнее


SMM – продвижение сайта


подробнее


Интернет-магазин универсальный


подробнее


Копирайт, рерайт, написание статей


подробнее


Пакет продвижения Премиум


подробнее


Пакет продвижения Оптимальный


подробнее


Продвижение. Уровень 3


подробнее


Продвижение. Уровень 2


подробнее


Интернет-магазин АвтоДисков


подробнее


Интернет-магазин Автошин


подробнее

Товаров: 0, на сумму 0.00 $   Для бесплатной доставки по Москве осталось 5000 $  Для получения дисконтной карты осталось 2500 $

Наша команда не стоит на месте, мы постоянно разрабатываем новые продукты.

Если вы хотите быть в курсе наших новостей, подпишитесь на e-mail рассылку.
Google+
SiteProf.net отзывы: 10 из 10: 34 голосов. 76 комментариев